Keressük új fogorvos kollégánkat protetika és esztétikai fogászat területre!

A jövő fogászata közelebb van, mint gondolnád! Belvárosi, exkluzív, piacvezető, elsősorban nemzetközi pacientúrával rendelkező fogászati magánklinikánk fiatalos csapatába keressük protetika és esztétikai fogászat területén jártas fogorvos kollégánkat!

Kiváló protetikai csapatunk tagjaként többek között az alábbiakban részesülhetsz:

  • Szakmai presztízs
  • Stabilitás, biztonság
  • Emberi és anyagi megbecsülés, versenyképes fizetés
  • Stabil cégháttér, hosszú távú együttműködés, karrierlehetőség
  • Rendkívül kiterjedt és igényes hazai és nemzetközi pácienskör, hatalmas esetszám
  • A legkomplexebb beavatkozások
  • Nemzetközi viszonylatban is kiemelkedő színvonalú technikai felszereltség
  • Folyamatos szakmai iránymutatás, mentorálás, tutorálás
  • Egyéni célok megvalósításában nyújtott segítség
  • Fejlődési lehetőség, rendszeres szakmai tréningek, külső és belső képzések
  • Folyamatos motiválás
  • Egy olyan csapat, ahol meghallgatjuk és értékeljük az újító ötleteket, üdvözöljük a proaktív gondolkodást
  • Elegáns, modern munkakörnyezet, szemet gyönyörködtető miliő
  • Összetartó közösség
  • Fergeteges csapatépítő bulik
  • + Fogászati probléma esetén önköltségi áron juthatsz hozzá a nemzetközi hírű klinikánk világszínvonalú beavatkozásaihoz!

Téged keresünk, amennyiben mindez elmondható rólad:

  • Jártas vagy a konzerváló, fogpótló és esztétikai fogászati eljárásokban
  • Munkádra hivatásként tekintesz, lelkiismeretesen, teljes odaadással végzed azt
  • Precíz és megbízható vagy, jó a problémamegoldó képességed, proaktív a gondolkodásod
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, páciensközpontú szemlélettel bírsz
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Képes vagy nyugodt, biztonságos környezetet teremteni magad körül
  • Határozott, de barátságos fellépés, türelem és empátia jellemez
  • Készen állsz a folyamatos fejlődésre, tanulásra
  • Szereted és keresed a kihívásokat
  • Bírod a pörgést
  • Tudsz csapatban dolgozni
  • Szakmai és emberi igényesség jellemez
  • Aktív, legalább társalgási szintű szóbeli angol és/ vagy német nyelvtudással bírsz. Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent!

Szükséges szakmai tapasztalat:

Minimum 2-3 év tapasztalat konzerváló fogászat, fogpótlás és esztétikai fogászat területen

Felkeltettük az érdeklődésed?

Szuper! Akkor arra kérünk, hogy magyar nyelven megírt, fényképpel ellátott önéletrajzodat küldd el nekünk a [email protected] e-mail címre! A tárgy mezőbe a pozíció nevét írd! Munkatársaink rövid időn belül kapcsolatba lépnek veled!

A Madenta mint munkahely

Itt olvashatsz rólunk, csapatunkról és a főorvosunkról, a fogászatunk hátteréül szolgáló cégcsoportról. Megtudhatod azt is, hogy a jövő fogászatában milyen jövő várhat rád, illetve eláruljuk, hogyan érjük el azt, hogy évtizedek óta biztonságérzetet adunk csapatunk tagjainak és pácienseinknek egyaránt.

Madenta Coportkép

Nevünk a védjegyünk!

Márkakézikönyvünkből megtudhatod, melyek céges kultúránk gyökerei, működésünk alappillérei, és hogy milyen értékek határozzák meg azt, ahogyan egymásra és pácienseinkre tekintünk – vagyis fény derül arra, mi teszi a Madentát egyedivé!

Visszahívást kérek!