Keressük új fogorvos kollégánkat protetika és esztétikai fogászat területre!

A jövő fogászata közelebb van, mint gondolnád! Belvárosi, exkluzív, piacvezető, elsősorban nemzetközi pacientúrával rendelkező fogászati magánklinikánk fiatalos csapatába keressük protetika és esztétikai fogászat területén jártas fogorvos kollégánkat!

A Madenta Fogászati Központ közel negyedszázada nyitotta meg kapuit, és bátran állíthatjuk, hogy a folyton változó körülményekhez való alkalmazkodással és a megújulás képességével mára az egyik leginnovatívabb, legjobban felszerelt és legszebb fogászati ellátó intézmény lettünk – nemzetközi viszonylatban is.

A jövő fogászata közelebb van, mint gondolnád!

Szlogenünk nem egy üres marketingcímke és nem kizárólag az innovációkról szól, hanem arról az átfogó szemléletről is, hogy a szakmai és technológiai felkészültségtől az ügyfélkiszolgálásig a maximumot nyújtsuk pácienseinknek. Büszkék vagyunk arra, hogy ezt a páciensközpontú szemléletet a nagyszámú pacientúra ellenére is megtartottuk.

Kiváló protetikai csapatunk tagjaként többek között az alábbiakban részesülhetsz:

  • Szakmai presztízs
  • Stabilitás, biztonság
  • Emberi és anyagi megbecsülés, versenyképes fizetés
  • Stabil cégháttér, hosszú távú együttműködés, karrierlehetőség
  • Rendkívül kiterjedt és igényes hazai és nemzetközi pácienskör, hatalmas esetszám
  • A legkomplexebb beavatkozások
  • Nemzetközi viszonylatban is kiemelkedő színvonalú technikai felszereltség
  • Folyamatos szakmai iránymutatás, mentorálás, tutorálás
  • Egyéni célok megvalósításában nyújtott segítség
  • Fejlődési lehetőség, rendszeres szakmai tréningek, külső és belső képzések
  • Folyamatos motiválás
  • Egy olyan csapat, ahol meghallgatjuk és értékeljük az újító ötleteket, üdvözöljük a proaktív gondolkodást
  • Elegáns, modern munkakörnyezet, szemet gyönyörködtető miliő
  • Összetartó közösség
  • Fergeteges csapatépítő bulik
  • + Fogászati probléma esetén önköltségi áron juthatsz hozzá a nemzetközi hírű klinikánk világszínvonalú beavatkozásaihoz!

Téged keresünk, amennyiben mindez elmondható rólad:

  • Jártas vagy a konzerváló, fogpótló és esztétikai fogászati eljárásokban
  • Munkádra hivatásként tekintesz, lelkiismeretesen, teljes odaadással végzed azt
  • Precíz és megbízható vagy, jó a problémamegoldó képességed, proaktív a gondolkodásod
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, páciensközpontú szemlélettel bírsz
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Képes vagy nyugodt, biztonságos környezetet teremteni magad körül
  • Határozott, de barátságos fellépés, türelem és empátia jellemez
  • Készen állsz a folyamatos fejlődésre, tanulásra
  • Szereted és keresed a kihívásokat
  • Bírod a pörgést
  • Tudsz csapatban dolgozni
  • Szakmai és emberi igényesség jellemez
  • Aktív, legalább társalgási szintű szóbeli angol és/ vagy német nyelvtudással bírsz. Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent!

Szükséges szakmai tapasztalat:

Minimum 2-3 év tapasztalat konzerváló fogászat, fogpótlás és esztétikai fogászat területen

Felkeltettük az érdeklődésed?

Szuper! Akkor arra kérünk, hogy magyar nyelven megírt, fényképpel ellátott önéletrajzodat küldd el nekünk a [email protected] e-mail címre! A tárgy mezőbe a pozíció nevét írd! Munkatársaink rövid időn belül kapcsolatba lépnek veled!

A Madenta mint munkahely

Itt olvashatsz rólunk, csapatunkról és a főorvosunkról, a fogászatunk hátteréül szolgáló cégcsoportról. Megtudhatod azt is, hogy a jövő fogászatában milyen jövő várhat rád, illetve eláruljuk, hogyan érjük el azt, hogy évtizedek óta biztonságérzetet adunk csapatunk tagjainak és pácienseinknek egyaránt.

Madenta Coportkép

Nevünk a védjegyünk!

Márkakézikönyvünkből megtudhatod, melyek céges kultúránk gyökerei, működésünk alappillérei, és hogy milyen értékek határozzák meg azt, ahogyan egymásra és pácienseinkre tekintünk – vagyis fény derül arra, mi teszi a Madentát egyedivé!

Visszahívást kérek!