Fogászati asszisztenst keres a Madenta!

A jövő fogászata közelebb van, mint gondolnád! Belvárosi, exkluzív, piacvezető, elsősorban nemzetközi pacientúrával rendelkező fogászati magánklinikánk fiatalos csapatába fogászati asszisztenst keresünk!

Belvárosi, exkluzív, elsősorban nemzetközi pacientúrával rendelkező fogászati magánklinikánk lendületes csapatába fogászati asszisztens munkatársat keresünk!

A Madenta Fogászati Központ 22 éve nyitotta meg kapuit, és bátran állíthatjuk, hogy a folyton változó körülményekhez való alkalmazkodással és a megújulás képességével mára az egyik leginnovatívabb, legjobban felszerelt és legszebb fogászati ellátó intézmény lettünk – nemzetközi viszonylatban is.

A jövő fogászata közelebb van, mint gondolnád!

Szlogenünk nem egy üres marketingcímke és nem kizárólag az innovációkról szól, hanem arról az átfogó szemléletről is, hogy a szakmai és technológiai felkészültségtől az ügyfélkiszolgálásig a maximumot nyújtsuk pácienseinknek. Büszkék vagyunk arra, hogy ezt a páciensközpontú szemléletet a nagyszámú pacientúra ellenére is megtartottuk.

Milyen munkahely a Madenta?

A Madentában tudjuk, hogy csapatunk minden egyes tagja értéket teremt és szükséges ahhoz, hogy elérjük közös céljainkat. Támogató és segítőkész környezetben dolgozunk, értjük, hogy mit jelent az, hogy „mi mind ugyanazt a szekeret toljuk”. A Madenta szellemiségét olyan emberek teremtik meg, akik energiát és lelkesedést hoznak a munkavégzésbe és szívesen mosolyognak. 🙂

Milyen feladatok várnak rád?

  • A konzultációra/beavatkozásra érkező páciensek személyes fogadása
  • A fogorvos munkájának hatékony támogatása: a kezelésekhez szükséges eszközök, anyagok megfelelő előkészítése, az orvos munkájának figyelemmel kísérése, segítése
  • A páciens fogászati tervének kidolgozásában történő részvétel (információk dokumentálása), képalkotó diagnosztikai vizsgálatok elvégzése
  • A fogászati műszerek tisztán tartása, fertőtlenítése és sterilizálása
  • A fogászati rendelő rendjének állandó és szigorú fenntartása
  • A pácienssel történő kommunikáció és kapcsolattartás, a páciens jóllétét szem előtt tartó munkavégzés, szorongásoldás

Téged keresünk, amennyiben mindez elmondható rólad:

  • Fogászati asszisztensi végzettséggel rendelkezel
  • Munkádra hivatásként tekintesz, lelkiismeretesen, teljes odaadással végzed azt
  • Precíz és megbízható vagy, jó a problémamegoldó képességed, proaktív a gondolkodásod
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, érdeklődő, türelmes, empatikus személyiség vagy
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel, bárkivel megtalálod a hangot
  • Képes vagy nyugodt, biztonságos, vidám környezetet teremteni magad körül
  • Határozott, de barátságos fellépés, gondoskodó attitűd jellemez
  • Készen állsz a folyamatos fejlődésre, tanulásra
  • Igényes vagy megjelenésedre és környezetedre

Előnyt jelent, ha az alábbiak is jellemzőek rád:

  • Aktív, legalább társalgási szintű szóbeli angol nyelvtudással bírsz
  • Nincs ellenedre a rugalmas időbeosztás
  • Jártas vagy a szájsebészeti beavatkozásokban

Amit kínálunk:

  • Stabilitást, biztonságot
  • Egy csapatot, ahol meghallgatjuk és értékeljük az innovatív, újító ötleteket, üdvözöljük a proaktív gondolkodást
  • Elegáns, modern munkakörnyezetet
  • Összetartó közösséget
  • Szuper csapatépítő bulikat
  • + Fogászati problémád esetén önköltségi áron juthatsz hozzá a nemzetközi hírű klinikánk világszínvonalú beavatkozásaihoz!

Szükséges tapasztalat:

  • Fogászati asszisztens végzettség

Felkeltettük az érdeklődésed?

Szuper! Akkor arra kérünk, hogy magyar nyelven megírt, fényképpel ellátott önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével küldd el nekünk a [email protected] e-mail címre! A tárgy mezőbe a pozíció nevét írd! Munkatársaink rövid időn belül kapcsolatba lépnek veled!

A munkavégzés helye
Budapest, 7. kerület, Madách Imre tér 7.

A Madenta mint munkahely

Itt olvashatsz rólunk, csapatunkról és a főorvosunkról, a fogászatunk hátteréül szolgáló cégcsoportról. Megtudhatod azt is, hogy a jövő fogászatában milyen jövő várhat rád, illetve eláruljuk, hogyan érjük el azt, hogy évtizedek óta biztonságérzetet adunk csapatunk tagjainak és pácienseinknek egyaránt.

Madenta Coportkép

Nevünk a védjegyünk!

Márkakézikönyvünkből megtudhatod, melyek céges kultúránk gyökerei, működésünk alappillérei, és hogy milyen értékek határozzák meg azt, ahogyan egymásra és pácienseinkre tekintünk – vagyis fény derül arra, mi teszi a Madentát egyedivé!

Visszahívást kérek!